Matsalsgrupp med bord samt buffé

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

MATSALSGRUPP, 2 dlr, blandstil, 1900-talets andra hälft, bord med 2 iläggsskivor samt 1 buffé med 3 skåpdörrar, invändig med hyllplan, betsad trä samt fiberplattor, bordets höjd ca 80, iläggsskivorna ca 2 x 30 cm, buffén höjd ca 77, 147x43 cm

Bruksslitage, repor, märken, senare kompletterad

790008

2020-07-05