Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VAS, Arabia, keramik, dekor av tranor samt näckrosor, monogramsignerad ME, höjd ca 18 cm
Smärre slitage
790010
2020-07-06
Gör en kostnadsfri värdering här