Vas Arabia

Vas Arabia
Vas Arabia
Vas Arabia
Vas Arabia
Vas Arabia
Vas Arabia
Vas Arabia
Vas Arabia
Vas Arabia
Vas Arabia

Såld för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VAS, Arabia, keramik, dekor av tranor samt näckrosor, monogramsignerad ME, höjd ca 18 cm

Smärre slitage

790010

2020-07-06