LENNART ASCHENBRENNER: Komposition

Såld för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

LENNART ASCHENBRENNER (född 1943): Komposition, signerad och daterad Aschenbrenner -86, olja på duk, ca 190x300 cm

790014

2020-09-13