Fat tenn jugend

Fat tenn jugend
Fat tenn jugend
Fat tenn jugend
Fat tenn jugend
Fat tenn jugend
Fat tenn jugend
Fat tenn jugend
Fat tenn jugend
Fat tenn jugend
Fat tenn jugend

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT, 4 st, varav ett visitkortsfat, jugendstil, tenn, signerade Achille Gamba, ca 17-26 cm, höjd på visitskortsfat ca19 cm

Åldersrelaterat slitage

790025

2020-07-06