Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
800 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, blomsterstilleben, olja på duk, signerad M.Lindberg, 55 x 46 cm.
Mindre färgbortfall, i övrigt fint skick.
790028
2020-08-09
Gör en kostnadsfri värdering här