Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, blomsterstilleben, olja på duk, signerad M.Lindberg, 55 x 46 cm.

Mindre färgbortfall, i övrigt fint skick.

790028

2020-08-09