Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, blomsterstilleben, olja på duk, signerad M.Lindberg och daterad -48, 61 x 49 cm.

Fint skick efter ålder.

790031

2020-08-09