Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, blomsterstilleben, olja på duk, signerad M.Lindberg och daterad -48, 61 x 49 cm.
Fint skick efter ålder.
790031
2020-08-09
Gör en kostnadsfri värdering här