Skrivbordslampa bordslampa

Skrivbordslampa bordslampa
Skrivbordslampa bordslampa
Skrivbordslampa bordslampa
Skrivbordslampa bordslampa
Skrivbordslampa bordslampa
Skrivbordslampa bordslampa
Skrivbordslampa bordslampa
Skrivbordslampa bordslampa

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKRIVBORDSLAMPA, BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft resp 1900-talets första hälft, mässing, höjd ca 36 resp 62 cm

Brukslitage

790047

2020-07-04