Skrivbord Josef Frank
2020-07-02
790053
| Klubbat belopp | 15 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
JOSEF FRANK, skrivbord, valnöt, för Firma Svenskt Tenn, tre lådor, beslag i mässing, höjd ca 72, 13x59 cm
Slitage, lagning i benställning, märken
Nyckel finns att avhämta i Utlämningen