Skrivbord Josef Frank

Skrivbord Josef Frank
Skrivbord Josef Frank
Skrivbord Josef Frank
Skrivbord Josef Frank
Skrivbord Josef Frank
Skrivbord Josef Frank
Skrivbord Josef Frank
Skrivbord Josef Frank
Skrivbord Josef Frank
Skrivbord Josef Frank

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JOSEF FRANK, skrivbord, valnöt, för Firma Svenskt Tenn, tre lådor, beslag i mässing, höjd ca 72, 13x59 cm

Slitage, lagning i benställning, märken
Nyckel finns att avhämta i Utlämningen

790053

2020-07-02