Stolar omkring 1900

Stolar omkring 1900
Stolar omkring 1900
Stolar omkring 1900
Stolar omkring 1900
Stolar omkring 1900
Stolar omkring 1900
Stolar omkring 1900
Stolar omkring 1900

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 6+2, omkring 1900, bemålade, undertill märkta AB Stockholms Bryggerier, sitthöjd ca 46 resp 45 cm
PROVENIENS: Terassen, Spillersboda Norrtälje

Slitage, smärre skador

790054

2020-07-03