Lockurna porslin

Lockurna porslin
Lockurna porslin
Lockurna porslin
Lockurna porslin
Lockurna porslin
Lockurna porslin
Lockurna porslin
Lockurna porslin
Lockurna porslin
Lockurna porslin
Lockurna porslin
Lockurna porslin

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LOCKURNA, porslin, Potschappel, 1900-tal, scenerier av blommor och par med hästar, höjd inkl. lock 50 cm

Omfattande skador och lagningar

790057

2020-07-02