Eva Cohen Malarka olja

Eva Cohen Malarka olja
Eva Cohen Malarka olja
Eva Cohen Malarka olja
Eva Cohen Malarka olja
Eva Cohen Malarka olja
Eva Cohen Malarka olja
Eva Cohen Malarka olja
Eva Cohen Malarka olja

Såld för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EVA COHEN / MALARKA (1946-2016): Kontaktlöshet, signerad och daterad C. Malarka 1990, olja på duk, 50x61 cm

790061

2020-07-08