Fasem stolar

Fasem stolar
Fasem stolar
Fasem stolar
Fasem stolar
Fasem stolar
Fasem stolar
Fasem stolar
Fasem stolar

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FASEM, stolar, 7 st, 1900-talets andra hälft, Italien, svartlackerad stålstomme, ryggbricka i valnöt, sitthöjd ca 44 cm

Fläckar, slitage

790067

2020-07-02