Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
STOLAR, 6 stycken, 1920-tal, mahogny, benavslut med mässingshylsor, klädda med gråbeige reptilskinn, höjd 100, sitthöjd 47 cm
Slitage, märken,
790068
2020-07-02
Gör en kostnadsfri värdering här