Stolar 6 stycken ca 1920-tal

Stolar 6 stycken ca 1920-tal
Stolar 6 stycken ca 1920-tal
Stolar 6 stycken ca 1920-tal
Stolar 6 stycken ca 1920-tal
Stolar 6 stycken ca 1920-tal
Stolar 6 stycken ca 1920-tal
Stolar 6 stycken ca 1920-tal
Stolar 6 stycken ca 1920-tal
Stolar 6 stycken ca 1920-tal
Stolar 6 stycken ca 1920-tal
Stolar 6 stycken ca 1920-tal
Stolar 6 stycken ca 1920-tal
Stolar 6 stycken ca 1920-tal
Stolar 6 stycken ca 1920-tal
Stolar 6 stycken ca 1920-tal
Stolar 6 stycken ca 1920-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

STOLAR, 6 stycken, 1920-tal, mahogny, benavslut med mässingshylsor, klädda med gråbeige reptilskinn, höjd 100, sitthöjd 47 cm

Slitage, märken,

790068

2020-07-02