Klubbat för:
6 400 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
BERTIL ÅKESSON (1934-2019), nyckelharpa, signerad och daterad Bertil Åkesson 1976, längd ca 96 cm, inkl. stråke
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
790071
2020-07-02
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner