Eva Cohen Malarka olja

Eva Cohen Malarka olja
Eva Cohen Malarka olja
Eva Cohen Malarka olja
Eva Cohen Malarka olja
Eva Cohen Malarka olja
Eva Cohen Malarka olja
Eva Cohen Malarka olja
Eva Cohen Malarka olja

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EVA COHEN / MALARKA (1946-2016): Stilleben, signerad och daterad E. Cohen 2004, 54x65 cm, oramad

790072

2020-07-08