Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JOHN LUNDQVIST (1882-1972): Mansfigur med lyra, signerad och daterad John Lundqvist 1928, brunpatinerad gips, höjd ca 66 cm
Sprickor, skador
790074
2020-07-02
Gör en kostnadsfri värdering här