John Lundqvist gips

John Lundqvist gips
John Lundqvist gips
John Lundqvist gips
John Lundqvist gips
John Lundqvist gips
John Lundqvist gips
John Lundqvist gips
John Lundqvist gips
John Lundqvist gips
John Lundqvist gips
John Lundqvist gips
John Lundqvist gips
John Lundqvist gips
John Lundqvist gips

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHN LUNDQVIST (1882-1972): Mansfigur med lyra, signerad och daterad John Lundqvist 1928, brunpatinerad gips, höjd ca 66 cm

Sprickor, skador

790074

2020-07-02