Jan Stenwinkel
Vollendet
2020-07-02
790076
| Höchstes Gebot | 650 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
JAN STENVINKEL (1933-1989): Horisont, olja på duk, ca 89x116 cm
Osignerad, tryckmärken