Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JAN STENVINKEL (1933-1989): Horisont, olja på duk, ca 89x116 cm
Osignerad, tryckmärken
790076
2020-07-02
Gör en kostnadsfri värdering här