Eva Cohen Malarka olja

Eva Cohen Malarka olja
Eva Cohen Malarka olja
Eva Cohen Malarka olja
Eva Cohen Malarka olja
Eva Cohen Malarka olja
Eva Cohen Malarka olja
Eva Cohen Malarka olja
Eva Cohen Malarka olja

Såld för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EVA COHEN / MALARKA (1946-2016): Vår, signerad och daterad E. Malarka 1991, olja på duk, 60x73 cm

790082

2020-07-08