Lennart Rosensohn gouache

Lennart Rosensohn  gouache
Lennart Rosensohn  gouache
Lennart Rosensohn  gouache
Lennart Rosensohn  gouache
Lennart Rosensohn  gouache
Lennart Rosensohn  gouache

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

LENNART ROSENSOHN (1918-1994): Skördefest, signerad och daterad Rosensohn -83, gouache, 30x39 cm

Kuntoraportti

790086

Päivämäärä:

2020-07-02