Lennart Rosensohn gouache
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
LENNART ROSENSOHN (1918-1994): Skördefest, signerad och daterad Rosensohn -83, gouache, 30x39 cm
Kuntoraportti
790086
Päivämäärä:
2020-07-02