Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
ERIK BYSTRÖM (1902-1988): Skogsgläntan, signerad och daterad -45, olja på pannå, ca 41x54 cm
Zustandsbeschreibung
790093
2020-07-02
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner