Karl Gustav Holmberg olja

Karl Gustav Holmberg olja
Karl Gustav Holmberg olja
Karl Gustav Holmberg olja
Karl Gustav Holmberg olja
Karl Gustav Holmberg olja
Karl Gustav Holmberg olja
Karl Gustav Holmberg olja
Karl Gustav Holmberg olja

Såld för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARL GUSTAV HOLMBERG (1916-1994): Solstrålar, öv. Östersjön, signerad och daterad KG Holmberg 64, olja på pannå, 30,5x32 cm

790097

2020-07-08