Karl Gustav Holmberg olja
Klubbat för:
550 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
KARL GUSTAV HOLMBERG (1916-1994): Solstrålar, öv. Östersjön, signerad och daterad KG Holmberg 64, olja på pannå, 30,5x32 cm
Kuntoraportti
790097
Päivämäärä:
2020-07-08