Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STIG CLAESSON "SLAS" (1928-2008): Kejjsarmjöl/Saltsjökvarn, signerad och daterad Stig Claesson-80, eget tryck, rammått 73,5x103 cm
Gulnader
790109
2020-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här