Sune Fogde oljemålning

Sune Fogde oljemålning
Sune Fogde oljemålning
Sune Fogde oljemålning
Sune Fogde oljemålning
Sune Fogde oljemålning
Sune Fogde oljemålning
Sune Fogde oljemålning
Sune Fogde oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SUNE FOGDE (1928-2010): Geometriskt motiv av trappa, signerad och daterad S. Fogde 53, märkt 131 á tergo, olja på duk, ca 63x38 cm

Lös ur ram

790113

2020-07-02