Berndt Friberg stengods Gustavsberg

Klubbat för:

2 600 SEK

2 500 SEK

BERNDT FRIBERG (1899-1981): vas, Gustavsberg, stengods, i form av ägg, signerad Friberg samt med Studiohanden, årsbokstav, höjd ca 7,5 cm, diamater ca 5,5 cm

Smärre slitage

790115

2020-07-06