Klubbat för:
2 600 SEK
2 500 SEK
BERNDT FRIBERG (1899-1981): vas, Gustavsberg, stengods, i form av ägg, signerad Friberg samt med Studiohanden, årsbokstav, höjd ca 7,5 cm, diamater ca 5,5 cm
Smärre slitage
790115
2020-07-06