Klubbat för:
2 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
MATTEL BARBIE DOCKOR, 3 st, 1960-tal, diverse kläder medföljer
Zustandsbeschreibung
Delvis med slitage
790127
2020-07-02
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner