Pulpet ek

Pulpet ek
Pulpet ek
Pulpet ek
Pulpet ek
Pulpet ek
Pulpet ek
Pulpet ek
Pulpet ek
Pulpet ek
Pulpet ek
Pulpet ek
Pulpet ek
Pulpet ek
Pulpet ek

Klubbat för:

400 SEK

1 800 SEK

PULPET, ek, omkring 1900, med slag, 4 lådor, höjd 97, 65x45 cm

Bruksslitage, skador, blekt, fläckar

790130

2020-07-02