Byrå i rokokstil

Byrå i rokokstil
Byrå i rokokstil
Byrå i rokokstil
Byrå i rokokstil
Byrå i rokokstil
Byrå i rokokstil
Byrå i rokokstil
Byrå i rokokstil

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 1900-talets första hälft, rokokostil, mahognyfanér, dekor med romber, beslag i mässing, 3 lådor, höjd 79, 102x43 cm

Fanérskador, fläckar

790131

2020-07-02