Lanterna

Lanterna
Lanterna
Lanterna
Lanterna
Lanterna
Lanterna
Lanterna
Lanterna

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LANTERNA 1900-talets första häflt, "Babord", märkt G omgiven av tre kronor, koppar, invändigt med el, höjd 26 cm

Slitage, lock saknar 2 skruvar

790134

2020-07-02