Sune Fogde oljemålning

Sune Fogde oljemålning
Sune Fogde oljemålning
Sune Fogde oljemålning
Sune Fogde oljemålning
Sune Fogde oljemålning
Sune Fogde oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SUNE FOGDE (1928-2010): "Tunnel", signerad och daterad Fogde -94, olja på duk, ca 138x100 cm

790138

2020-07-02