Golvur England 1700-tal
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
GOLVUR, 1700-tal, England, Richard Hardwick, Ashwick, urtavla i mässing med romerska siffror, månfas, slag, sekundvisare, datum, fodral i mahognyfanér, höjd 199, lod, pendel samt vev finns
Skador och slitage, SAV garanterar ej funktionen
790143
2020-07-04