Pablo Picasso

Pablo Picasso
Pablo Picasso
Pablo Picasso
Pablo Picasso

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PABLO PICASSO (1881-1973): Maison de la Pensée Française, 1958, Exposition de Ceramiques, signerad och daterad i trycket, 14.1.58, litografisk affisch, ca 64x47 cm

Gulnader samt vågigt blad

790146

2020-07-08