Bertil Vallien skulptur

Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur
Bertil Vallien skulptur

Såld för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERTIL VALLIEN, skulptur, Kosta Boda, i form av båt, dekor av infälld figur, signerad Kosta Boda B Vallien 005821-95, höjd 7, längd 17 cm

Smärre slitage

790151

2020-07-06