Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BERTIL VALLIEN, skulptur, Kosta Boda, i form av båt, dekor av infälld figur, signerad Kosta Boda B Vallien 005821-95, höjd 7, längd 17 cm
Smärre slitage
790151
2020-07-06
Gör en kostnadsfri värdering här