Nattduksbord

Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

POTTSKÅP / NATTDUKSBORD, 1-par, tidigt 1900-tal, låda vid sarg samt skåplucka, höjd ca 72, 45x45 cm

Bruksslitage

790161

2020-07-06