Paraplyställ

Paraplyställ
Paraplyställ
Paraplyställ
Paraplyställ
Paraplyställ
Paraplyställ
Paraplyställ
Paraplyställ

Såld för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PARAPLYSTÄLL, 1920-tal, litogtaferad plåt, höjd ca 52, diameter ca 25 cm

Bruksspår, slitage

790163

2020-07-06