Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PARAPLYSTÄLL, 1920-tal, litogtaferad plåt, höjd ca 52, diameter ca 25 cm
Bruksspår, slitage
790163
2020-07-06
Gör en kostnadsfri värdering här