Spegel 1950/60-tal

Spegel 1950/60-tal
Spegel 1950/60-tal
Spegel 1950/60-tal
Spegel 1950/60-tal

Klubbat för:

800 SEK

1 200 SEK

SPEGEL, 1950/60-tal, ram i massiv valnöt, svart målad inre ram, höjd 105x52 cm

Bruksslitage

790167

2020-07-02