Bambu och rotting 4 dlr
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BAMBU & ROTTING, 4 dlr, 1900-talets andra hälft, bestående av: spegel, tidigställ, hylla, serveringsbricka, spegens diameter ca 37, höjd på tidningställ ca 53, serveringsbricka ca 46x31, hylla ca 18x32x30 cm
Bruksslitage
790184
2020-07-06