Bambu och rotting 4 dlr

Bambu och rotting 4 dlr
Bambu och rotting 4 dlr
Bambu och rotting 4 dlr
Bambu och rotting 4 dlr
Bambu och rotting 4 dlr
Bambu och rotting 4 dlr
Bambu och rotting 4 dlr
Bambu och rotting 4 dlr

Såld för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BAMBU & ROTTING, 4 dlr, 1900-talets andra hälft, bestående av: spegel, tidigställ, hylla, serveringsbricka, spegens diameter ca 37, höjd på tidningställ ca 53, serveringsbricka ca 46x31, hylla ca 18x32x30 cm

Bruksslitage

790184

2020-07-06