Thor Fagerkvist oljemålning

Thor Fagerkvist oljemålning
Thor Fagerkvist oljemålning
Thor Fagerkvist oljemålning
Thor Fagerkvist oljemålning
Thor Fagerkvist oljemålning
Thor Fagerkvist oljemålning
Thor Fagerkvist oljemålning
Thor Fagerkvist oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

THOR FAGERKVIST (1884-1960): "Blå koppen No 2", signerad och daterad Thor 58, olja på duk uppfordrad pannå, ca 23x26 cm

790194

2020-07-08