F. Makes, Lidingöbron

F. Makes, Lidingöbron
F. Makes, Lidingöbron

Såld för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

FRANK MAKES (f. 1931): Lidingöbron, etsning, numrerad 46/60, signerad och daterad F. Makes -1971, bildmått ca 75x30 cm

Ej examinerad ur ram

790207

2020-07-10