Skeppsmotiv, olja på duk

Skeppsmotiv, olja på duk
Skeppsmotiv, olja på duk
Skeppsmotiv, olja på duk
Skeppsmotiv, olja på duk
Skeppsmotiv, olja på duk
Skeppsmotiv, olja på duk

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

THOMPSON (f. 1949), Skottland: Skeppsmotiv, olja på duk, mått ca 88x59 cm

Åldersrelaterat slitage, information om konstnären a tergo

790208

2020-07-10