Johan Fredrik Bygler oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHAN FREDRIK BYGLER (1821-1876): Sjölandskap med fiskare, signerad och daterad Bygler 1861, olja på duk, ca 37,5x48 cm.

Färgbortfall, tryckmärken efter ram, krackeleringar

790221

2020-07-08