Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOHAN FREDRIK BYGLER (1821-1876): Sjölandskap med fiskare, signerad och daterad Bygler 1861, olja på duk, ca 37,5x48 cm.
Färgbortfall, tryckmärken efter ram, krackeleringar
790221
2020-07-08
Gör en kostnadsfri värdering här