Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
MINIATYRDJUR, 47 st., merparten i olika stenarter, varav 5 i malakit, 1900-tal, höjd ca 0,5-5 cm
Skador, nagg
790222
2020-07-06
Gör en kostnadsfri värdering här