Figuriner sten malakit

Figuriner sten malakit
Figuriner sten malakit
Figuriner sten malakit
Figuriner sten malakit
Figuriner sten malakit
Figuriner sten malakit
Figuriner sten malakit
Figuriner sten malakit
Figuriner sten malakit
Figuriner sten malakit
Figuriner sten malakit
Figuriner sten malakit

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

MINIATYRDJUR, 47 st., merparten i olika stenarter, varav 5 i malakit, 1900-tal, höjd ca 0,5-5 cm

Skador, nagg

790222

2020-07-06