Platone bord och två stolar.

Platone bord och två stolar.
Platone bord och två stolar.
Platone bord och två stolar.
Platone bord och två stolar.
Platone bord och två stolar.
Platone bord och två stolar.
Platone bord och två stolar.
Platone bord och två stolar.

Klubbat för:

220 EUR

Utropspris

300 EUR

PLATONE, bord, stolar, 2 st., design Giancarlo Piretti, ABS-plast och kromad benställning, märkt "Platone patent anonima Castelli Italy", bord 75 x 65 cm höjd 69 cm, stolarnas sitthöjd 45 cm, höjd 74 cm.

Billnäs goes online

Bruksslitage, små skador.

790226

2020-07-03