Piedestal med ytterfoder

Piedestal med ytterfoder
Piedestal med ytterfoder
Piedestal med ytterfoder
Piedestal med ytterfoder
Piedestal med ytterfoder
Piedestal med ytterfoder
Piedestal med ytterfoder
Piedestal med ytterfoder

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIEDESTAL MED YTTERFODER, porslin, 1900-talets första hälft, dekor i relief av kallor, höjd ytterfoder ca 27 cm, höjd piedestal ca 50 cm

slitage, nagg, lagningar

790232

2020-07-06