Stig Lindberg

Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STIG LINDBERG, relief, komposition med kvinna och fågel, Gustavsberg, signerad Stig L, a tergo stämplad Gustavsberg, keramik, ca 37x25 cm

Smärre slitage

790236

2020-07-05