Hattaskar

Hattaskar
Hattaskar
Hattaskar
Hattaskar
Hattaskar
Hattaskar
Hattaskar
Hattaskar
Hattaskar
Hattaskar
Hattaskar
Hattaskar

Såld för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HATTASKAR, läder, märkta English Lever, 1900-talets första del, invändigt klädda med satin, beslag i mässing resp. krom, höjd 22-26 cm

Bruksslitage, fläckar

790237

2020-07-07