Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
HATTASKAR, läder, märkta English Lever, 1900-talets första del, invändigt klädda med satin, beslag i mässing resp. krom, höjd 22-26 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, fläckar
790237
2020-07-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner