Pablo Picasso

Pablo Picasso
Pablo Picasso

Såld för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PABLO PICASSO (Spanien, 1887-1985): Colombe volant - à l´Arc en ciel, 10.10.52, signerad i trycket, numrerad 930/1000, färglitografi, bladmått ca 28x38 cm

Gulnad, solblekt

790244

2020-07-06